Japonský béčkový film levné knihy

01
02
03
03

Japonský béčkový film levné knihy

Archiv: Kultura – Novinky.cz

Podle expertů levné příbaly ohrožují budoucnost videopůjčoven, protože jejich cena je blízká půjčovnému. Čtvrtý ročník netradiční přehlídky béčkových , neumětelských snímků či filmů záměrně pokleslých žánrů byl zahájen v úterý 19. února...
www.novinky.cz/archiv?id=4&date=20.2.2008&listType=month

Komiksárium » Archív pro Květen 2011 » Stránka 2

Jeho kresby sice patří k těm nejlahodnějším, jenže laťku si zvedá především volnou tvorbou a pulpovými ilustracemi, které čtenáře přenáší do doby béčkových vědeckofantastických bijáků a romantických dobrodruhů.
www.komiksarium.cz/index.php/2011/05/page/2/

Jak dospěl anime fandom v ČR,- Novinky

Letošní Advík, který je největší tuzemskou akcí zaměřenou na anime, japonsko a hry mě donutil se zamyslet nad vývojem otaku (fanoušci. Ale stejný problém mám i s filmy.
postavy.cz/novinky/jak-dospel-anime-fandom-v-cr/

Mikio Naruse. Neznámý mistr japonského filmu – 25fps

Téma: Klasický japonský film – Marie Meixnerová -. „Na seznamu nejvýznačnějších japonských režisérů – lidí jako Ozu, Mizoguchi a Kurosawa – by měl být také Mikio Naruse. Poválečnou krizi, co se týče kvality svých filmů, . komiks ve filmu .
25fps.cz/2010/mikio-naruse-neznamy-mistr-japonskeho-filmu/

Wlashackův svět Apple a jiné techniky

4) Ceny od řekněme 10 Kč za sklabdu / 99 Kč za album, 160 Kč za celovečerní film Herecké výkony jsou na dobré úrovni spíše pro béčkový film , přesto že se čtvrtý Terminátor tváří jako jasné áčko.
m.mv.kecteni.cz/?url=http://www.wlashack.blog.zive.cz

Šógunův následník, Knihy - DVD, online knihkupectví

Samurajský film kombinující prvky čínských klasických kung-fu filmů a béčkových akčňáků s drsnou atmosférou se stal na konci 80. let doslova kultem. Hotta Masamori, pobočník šógunova prvorozeného syna Takečiho, dostává od vládce.
knihy-dvd.cz/dobrodruzne/sogunuv_naslednik.html

Vyhledávání film iron man v textech - NeKultura.cz - denně...

Zatímco byl ale film Kung Fu Panda zábavnou podívanou, druhý díl již… v současné filmové adaptaci jsou výrazně citelné ironické posměšky.
nekultura.cz/hledani-texty-filmironman

Home Cinema - Samuraj - DVDINFORM.cz - DVD v novinách a

filmu , je zřejmě nejzábavnější. Kitano jej pojal jako poctu a zároveň variaci na klasickou sérii béčkových „džidai-geki“ filmů o slepém bojovníkovi Zatoičim, který se s mečem ohání spolehlivěji než většina vidících padouchů kolem.
www.dvdinform.cz/dvd-v-casopisech/home-cinema-2006-06-samuraj

Prague Shakuhachi Festival 2013 – Japanese and Experimental...

Pamelia Kurstin je velice citlivá a emotivní a z thereminu, jehož zvuk nejčastěji asociuje levné béčkové horory, je schopna vykouzlit křehký melodický obsah. . Jeho kniha Minimalisté vychází na podzim 2013 v nakladatelství Fra.
2013.komuso.cz/cs/hoste/

Audio/Video, Cnews.cz / blogy

Japonské zdroje serveru SmartHouse hovoří o tom, že by televizor mohl na trh dorazit v posledním čtvrtletí 2012, aby stihl předvánoční nákupní horečku. Prodávat by se měl rovnou ve třech velikostech od 32" do 55 ".
blogy.cnews.cz/audiovideo